ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ

 
 
BURSA'DA MÜZELER
 
BURSA'DA KÜLTÜR MERKEZLERİ
 
BURSA'DA CAMİ VE TEKKELER
 
BURSA'DA KİLİSELER
 
BURSA'DA SİNAGOGLAR
 
BURSA'DA HANLAR VE ÇARŞILAR
 
BURSA'DA PLAJLAR
 
BURSA'DA KAPLICA VE HAMAMLAR
 
BURSA'DA MESİRE YERLERİ
 
BURSA'DA KALELER VE SURLAR
 
BURSA'DA TÜRBELER
 
CUMALIKIZIK
 
BURSA HAYVANAT BAHÇESİ
 
MUDANYA
 
İZNİK
 
 

 

       Söz konusu olan Uludağ olduğuna göre, burada eğlencenin en büyük kaynağı elbette ki kayak yapmak olacaktır. Kayak yapmayı bilmeyenler için de kayak yapanları seyretmek ya da kayak dersleri almak ve kayak öğrenmeye çalışmak neredeyse aynı derecede eğlencelidir. Uludağ'da size kayak öğrenme konusunda yardımcı olacak kayak hocaları bulabilirsiniz.

      Uludağ, kendi ismi ile bağdaşlaşan kayak dışında da bir çok aktiviteye katılabileceğiniz bir tatil yeridir. Sezon içinde zaman zaman yapılan festivaller ve partiler Uludağ tatilcileri için son derece eğlencelidir. Burada yapılan gösteriler görülmeye değer manzaralarla doludur.

      Uludağ'da otellerin havuz, sauna, restoran, kafe ve barlarından yararlanarak vaktinizi değerlendirebilir ve eğlenebilirsiniz. Canlı müzik hizmeti veren restoran ve barlar da vardır. Yemeğinizi Uludağ'ın zirvelerinde canlı müzik eşliğinde yemenin tadına varabilirsiniz. Tüm bu eğlence mekanlarında sık sık ünlü sanatçılarla karşılaşabilir ve eğlencenize onların eşliğinde devam edebilirsiniz. Kar motorları ve diğer kar araçları ile gezerek Uludağ'ın görmediğiniz diğer yerlerini keşfedebilirsiniz.

      Uludağ'da eğlence de zirvede olacaktır.


Ana Sayfa  | Hakkında | İletişim |


©2007 Uludagtatili.com